В одеському порту чекають на прибуття судна з Китаю: У МОЗ розповіли, чи є коронавірус у членів екіпажу

До прибуття в Україну судно CMA CGM URAL заходило в порти Єгипту, Лівану, Туреччини та Румунії, усі члени екіпажу пройшли перевірку на наявність ознак хвороби Сovid-19.

У членів екіпажу китайського контейнеровоза CMA CGM URAL, який 13 лютого прибуває в порт Одеси, немає підозри на захворювання Сovid-19, яке спричиняє коронавірусна інфекція. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України, передають .

Зафіксовано випадки захворювання на ГРВІ. За інформацією представників компанії – власника судна, ужито відповідних заходів і здійснюють контроль за станом членів екіпажу.

Об этом сообщает Руспрес

"До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів у Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах усі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак Covid-19. Жодної підозри не виявлено. Зважаючи на максимальний, 14-денний, інкубаційний період захворювання на Covid-19 та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса, а також на перевірки членів екіпажу судна, епідемічна ситуація на судні є благополучною", – заявили в МОЗ.

Після прибуття в Одесу всім членам екіпажу проведуть температурний скринінг і в разі підозри на хворобу їх доправлять у медичні установи. Також проведуть тест на Сovid-19, зазначили в міністерстві.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-odeskomu-portu-chekaiut-na-prybuttia-sudna-z-kytaiu-u-moz-rozpovily-chy-ie-koronavirus-u-chleniv-ekipazhu-315521.html”

ТОП новости

Вход