У Росії BBC, "Радио Свобода" і "Медузу" перевіряють на пропаганду наркотиків

Три великі медіахолдинга у РФ перевіряють на пропаганду наркотиків

Міністерство внутрішніх справ Росії перевіряє матеріали BBC, "Радио Свобода" і "Медузи" стосовно пропаганди наркотиків і залучення в незаконний обіг заборонених речовин. Про це повідомив начальник антинаркотичного головкому МВС РФ Андрій Храпов, пише 13 лютого "Інтерфакс".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

В агентстві зазначили, що раніше голова комісії Держдуми РФ із розслідування фактів іноземного втручання у внутрішні справи РФ Василь Піскарьов назвав ці три ЗМІ серед іноземних організацій, які "проводять діяльність із легалізації наркоспоживання" в Росії.

"Приблизно 10 НУО (неурядові організації. – "ГОРДОН"), які визнано небажаними у РФ, із-за кордону проводить діяльність із легалізації наркоспоживання", – сказав Піскарьов.

Він назвав серед цих організацій Національний фонд підтримки демократії, Міжнародний республіканський інститут, Національний демократичний інститут, Атлантичну раду, фонд "Відкрите суспільство" (усі – США), "Відкрита Росія" (Англія), "Людина в біді" (Чехія).

У цьому переліку також три найбільші медіахолдинги – "Медуза" (Латвія), BBC (Великобританія), "Радио Свобода" (США), наголосив Піскарьов. Він вирішив, що діяльність цих організацій є неприпустимою, оскільки, за його словами, вони схиляють до масових заворушень із метою боротьби за легалізацію наркотиків, публікують матеріали про способи уникнення відповідальності за легалізацію наркотиків, а також пропагують лікування наркозалежності метадоном.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-rosiji-bbc-radio-svoboda-i-meduzu-perevirjajut-na-propagandu-narkotikiv-1486897.html”

ТОП новости

Вход