Доля України вирішується не в Мінську, не в Москві, не в Нормандському форматі. Вона вирішується ось тут, на Майданах, - Йосиф Зісельс


Нова українська влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським не повинна повторювати помилки своїх попередників і не йти на домовленості з режимом Путіна. Саме тому суспільство має не допустити повторення того, що вже було у 2014 році, і вийти на Майдани

Про це заявив громадський діяч, дисидент і правозахисник, представник ініціативної групи "Першого грудня" Йосиф Зісельс на всенародному віче "Зупинимо капітуляцію", що проводилося 6 жовтня 2019 року на Майдані Незалежності в Києві, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает krick.com.ua со ссылкой на СМИ.

"Згадаймо 14-й рік. Попередня влада також починала з закликів до миру. Вони думали, що ключі від миру знаходяться в їхніх руках. Але це була помилка. І теперішня влада починає з тих самих помилок. Вони не хочуть слідувати за тими процесами, які ми зробили за останні 5 років: це міжнародна антипутінська коаліція. Тільки її тиск на Путіна може привести Україну до справжнього миру, до безпеки і до закріплення нашого суверенітету", — пояснив Зісельс.

"Якщо влада сама не бачить помилок, ми повинні їй вказати на це", — наголосив він.

За його словами, сьогоднішній Майдан, сьогоднішнє віче — це пряме свідчення того, що влада Зеленського "не помічає помилок".

"Влада не повина обманювати себе і обманювати нас, бо доля України вирішується не в Мінську, доля України вирішується не в Москві, доля України не вирішується у Нормандському форматі. Вона вирішується ось тут, на Майданах, і ми це бачили вже багато разів", — наголосив Зісельс.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/dolya_ukrayiny_vyrishuyetsya_ne_v_minsku_v_moskvi_ne_v_normandskomu_formati_vona_vyrishuyetsya_os_tut_na_maydanakh_yosyf_zisels”

ТОП новости

Вход