Звільнені з російського полону моряки дають пресконференцію

Пресконференція моряків у Києві, 12 вересня — Звільнені з російського полону моряки дають пресконференцію
Пресконференція моряків у Києві, 12 вересня
Генеральний штаб Збройних сил України виступив організатором заходу Об этом сообщает kopeika.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Києві 12 вересня проходить пресконференція з нагоди повернення в Україну з російського полону 24-х захоплених у листопаді 2018 року військових моряків.


Генеральний штаб Збройних сил України виступив організатором заходу.


У прессконференції беруть участь капітан другого рангу Денис Гриценко – командир 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування; старший лейтенант Богдан Небилиця — командир малого броньованого артилерійського катера Нікополь; старшина першої статті Олег Мельничук — командир рейдового буксира Яни Капу; матрос Андрій Артеменко – старший комендор малого броньованого артилерійського катера Бердянськ.
Нагадаємо, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян та 24 моряків, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.


Президент Володимир Зеленський заявив, що другий етап обміну полоненими передбачає звільнення затриманих в Росії кримських татар.


Росія утримує на своїй території та в анексованому Криму ще 110 громадян України.


До слова, український політв’язень і режисер Олег Сенцов заявив, що у російській в’язниці його змушували свідчити проти Київського міського голови Віталія Кличка.


Читайте також: Deutsche Welle: «Дорогий для України обмін в’язнями»

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zvilneni-z-rosiyskogo-polonu-moryaki-dayut-preskonferenciyu-624712.html”

ТОП новости

Вход