Офіціант вагона-ресторана погорів на контрабанді


Упродовж вікенду прикордонники Сумського та Харківського загонів виявили три спроби незаконного переміщення через кордон товарів народного вжитку. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДПСУ.

У пункті контролю ʺХутір-Михайлівськийʺ співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками фіскальної служби виявили 7 сумок із шубами, сукнями та продуктами харчування. Їх, в конструктивних особливостях вагону-ресторану поїзду ʺМосква-Кишинівʺ, приховав офіціант вагону. На правопорушника складені адміністративні матеріали. Товар вилучено. Об этом сообщает absorber.in.ua со ссылкой на СМИ.

Крім цього, на Харківщині охоронці держрубежів завадили двом спробам незаконного переміщення через кордон продуктів харчування. Неподалік від кордону, в районі населених пунктів Вовчанські Хутори та Артільне, правоохоронці виявили 15 ящиків з волоськими горіхами та сирною продукцією. Прикордонники з’ясували, що товар підготовлено до незаконного переміщення з України в Росію. Наразі тривають заходи із встановлення власників краму та причетних до протиправної діяльності осіб.

Нагадаємо, у "Ягодинві" виявили велику партію коштовних контрабандних товарів.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ofitsiant_vagonarestorana_pogoriv_na_kontrabandi_325558.html”

ТОП новости

Вход