Рідні просять допомогти зібрати кошти на лікування онкохворої волинянки


У 49-річної Ольги Пономаренко із села Нуйно Камінь-Каширського медики діагностували внутрішньопротокову карциному молочної залози.

На початку цього року жінці зробили операцію – видалили грудь. З того часу вона практично не полишає лікарню, пише газета Полісся.

Наразі жінка проходить лікування у Київському міському клінічному онкологічному центрі. Окрім інших процедур вона через кожні три тижні приймає препарат, одноразова доза якого вартує 44 тисячі гривень. Таких ін’єкцій їй зробили уже десять.

Родина Ольги Пономаренко продала в господарстві практично все, аби мати гроші на лікування найріднішої людини. Далі торгувати уже нічим. І заощаджень сім’я немає. Чоловік з дружиною працюють у сільській школі двірниками. А курс лікування триватиме щонайменше ще до кінця року.

Рідні Ольги Іванівни в розпачі, адже грошей на лікування більше немає. Тому вони змушені просити допомоги у небайдужих людей.

Усі охочі допомогти можуть переказати кошти на рахунок: №UA163033980000026205000120420 (отримувач Цьомах Марія Андріївна, ін.код 1498020001 – мама Ольги Пономаренко) у Камінь-Каширському ТВБВ № 10002/036 філії – Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 303398.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/health/ridni-prosiat-dopomohty-zibraty-koshty-na-likuvannia-onkokhvoroyi-volynianky/” Об этом сообщает slovo-ua.info со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход