У ЄС немає підстав погоджуватися на зміну дати Brexit, – МЗС Франції

У ЄС немає підстав погоджуватися на зміну дати Brexit, – МЗС Франції
Британці повинні сказати нам, що вони хочуть – Жан-Ів Ле Дріан Об этом сообщает krockyrock.in.ua со ссылкой на СМИ.


Європейський Союз не погодиться на відтермінування дати виходу Великої Британії.


Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан, повідомляє Reuters.


«Це (нинішній стан переговорів) дуже хвилює. Британці повинні сказати нам, що вони хочуть «, – заявив французький міністр.


На запитання, чи можливе черговий відтермінування дати Brexit, Ле Дріан відповів, що не в нинішніх умовах. »Ми не збираємось робити це кожні три місяці», – сказав він.


Напередодні британська опозиція прийняла законопроєкт, який змусить Джонсона домагатися тримісячної відстрочки Brexit. Очікується, що королева Єлизавета підпише закон в понеділок.


Законопроект передбачає, що прем’єр-міністру доведеться до 19 жовтня або затвердити угоду в парламенті, або отримати від депутатів згоду на вихід без угоди.


Після закінчення цього терміну йому доведеться подати запит на відтермінування виходу Великої Британії до 31 січня 2020 року.


Нагадаємо, згідно з ухваленим парламентом законопроєктом щодо продовження терміну Brexit голова уряду Британії Борис Джонсон може постати перед судом у випадку ігнорування вимог закону.


Як повідомлялося, Британський міністр з питань праці і пенсій Ембер Радд подала в суботу у відставку на тлі кризи в правлячій Консервативній партії через Brexit.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-jes-nemaje-pidstav-pogodzhuvatisja-na-zminu-dati-brexit-mzs-frantsiji-623582.html”

ТОП новости

Вход