Якщо ситуація не виправиться, комусь доведеться сісти, - прикарпатський депутат про зруйнований дах школи у Богородчанах (фото)

Об этом сообщает amurburger.in.ua со ссылкой на СМИ.


Саме так сьогодні виглядає дах Богородчанської ЗОШ #2. Минуло майже 2 місяці, але ЖОДНОГО! кроку, щоб вирішити проблему не було зроблено.

Більше 2 років тому я звертався у прокуратуру, що роботи зроблені (м’яко кажучи) неякісно. Попереджав, що сильний вітер рано чи пізно зірве покрівлю. Двічі кримінальне провадження відкривали і закривали.

Сьогодні збитки намагаються списати на негоду. Хоча, якщо б роботи були якісні, нормально закріплено ( не цвяшками до плити ) , бляха не 0.28 мм товщини, то жоден вітер нічого б зробити не міг.

24 серпня школа святкує своє 25-річчя і святкує у ненайкращому стані, дякуючи відвертим …

Затегаю сюди нового голову ОДА Денис Шмигаль, зверніть увагу на цю ситуацію.

А тепер серйозно про кроки. 1 версня (День знань) вже за 2.5 тижні. Цього часу цілком достатньо, щоб виправити ситуацію. Дмитро Дякун, Іван Драгомирецький та шановна прокуратура, я знаю, що ви прочитаєте цей текст. Ви маєте 2.5 тижні, щоб виправити ті збитки, які ви нанесли громаді Богородчан. У ваших інтересах, щоб 1 вересня ми не побачили руїн. Дуже сподіваюся, що значок долара вже геть чисто не затуманив ваш розум.

Відтепер з прокуратурою, владою і т.п. по школі #2 буду спілкуватися тільки публічно. Якщо ж ситуація не виправиться комусь доведеться сісти. У мене все, – написав Святослав Никорович.

Світлина від Святослава Никоровича.

Світлина від Святослава Никоровича.Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/yakshho-situatsiya-ne-vipravitsya-komus-dovedetsya-sisti-prikarpatskiy-deputat-pro-zruynovaniy-dah-shkoli-u-bogorodchanah-foto/”

ТОП новости

Вход